Ховд аймаг дахь сум дундын эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх


2022 ОНЫ 11 ДҮГЭЭ САРЫН 14-НИЙ ӨДРӨӨС 2022 ОНЫ 11 ДҮГЭЭР САРЫН 18-НЫ ӨДРҮҮДЭД ХИЙХ ШҮҮХ ХУРАЛДААНЫ ТОВ 
д/дГариг
/сар,өдөр/
ЦагШүүгдэгчийн нэрЗүйл ангиШүүгчийн нэр, шүүх бүрэлдэхүүнНарийн бичгийн даргаУлсын яллагчӨмгөөлөгчХохирогч, иргэний нэхэмжлэгч, гэрч, төлөөлөгч, шинжээч
12022.11.14
/Даваа/
09:00Н.Оджигүүр27.10-1Т.ЦэцэгмааА.ЗолзаяаБ.БатцоожХохирогчийн өмгөөлөгч Н.Оюунчимэг
Яллагдагчийн өмгөөлөгч Л.Эрдэнэцэцэг
Хохирогч Б.Буянхишиг
22022.11.14
/Даваа/
09:30Б.Мөнхбаатар21.12-1
13.4-3-1
Б.ГантөгсС.АззаяаЭ.БадралХохирогчийн өмгөөлөгч Н.Очирбат
Яллагдагчийн өмгөөлөгч
Б.Ганбаатар
Хохирогчийн хууль ёсны төлөөлөгч Б.Одончимэг
32022.11.14
/Даваа/
10:30Өсвөр насны шүүгдэгч Ч.Дэлгэрдалай17.1-1Б.ГантөгсА.Золзаяа Т.ӨсөхболдХууль ёсны төлөөлөгч Я.Чунагбаатар
Шүүгдэгчийн өмгөөлөгч Л.Эрдэнэцэцэг
Хохирогч Ш.Янжинбал
42022.11.14
/Даваа/
13:00А.Давлетхан17.1-2-1Б.ГантөгсС.АззаяаБ.БатцоожШүүгдэгчийн өмгөөлөгч Л.ЭрдэнэцэцэгХохирогч Т.Сулубай
52022.11.14
/Даваа/
14:00Н.Даваасамбуу11.6-2Т.ЦэцэгмааА.ЗолзаяаБ.Батцоож
Хохирогч С.Туул
62022.11.15
/Мягмар/
08:00Т.Ерканат
С.Бахболат
/Ух/
11.6-2Б.МөнхзаяаС.АззаяаТ.ӨсөхболдХохирогчийн өмгөөлөгч Д.Алимаа
Шүүгдэгчийн нарын өмгөөлөгч Н.Очирбат
Хохирогч
Х.Тилек
72022.11.15
/Мягмар/
08:30Д.Хонхонцэцэг
/Ух/
11.6-2Б.Мөнхзаяа А.ЗолзаяаТ.Өсөхболд Хохирогч
О.Пүрэвболд
82022.11.15
/Мягмар/
09:00Ц.Үлэмж17.5-1Б.МөнхзаяаС.АззаяаБ.Батцоож
Хохирогч
М.Сосорбарам
92022.11.15
/Мягмар/
10:00Х.Батмягмар17.3-1Б.ГантөгсА.ЗолзаяаЭ.УуганзаяаШүүгдэгчийн өмгөөлөгч Н.ОюунчимэгХохирогч Б.Алтантуяа
102022.11.15
/Мягмар/
13:30Насанд хүрээгүй шүүгдэгч О.Бүркитбай11.6-1Б.МөнхзаяаС.АззаяаБ.БатцоожШүүгдэгчийн хууль ёсны төлөөлөгч Ш.ОрнолганНасанд хүрээгүй хохирогч Б.Мустапа
Хохирогчийн хууль ёсны төлөөлөгч С.Бейбитхан
112022.11.15
/Мягмар/
14:30Д.Ариунжаргал11.6-1Б.МөнхзаяаА.ЗолзаяаБ.Батцоож
Шинжээч эмч Д.Тогтох
Хохирогч Б.Оргилбулаг
122022.11.17
/Пүрэв/
08:00Н.Балжинням
Ж.Улаанхүү
Х.Бямбаа
Б.Гомбосүрэн
Н.Ганцэцэг
Н.Ихэрзаяа
22.1-1
11.6-1
22.4-2
22.5-2
11.7-1.1
Б.МөнхзаяаС.АззаяаЗ.АлтансолонгоХохирогчийн өмгөөлөгч Х.Баатарбилэг
Шүүгдэгчийн өмгөөлөгч Л.Ган-Очир
Н.Пагма-Оролмаа
Б.Ганзориг
Ж.Энхжаргал
Б.Хосбаяр
Л.Эрдэнэцэцэг
Хохирогч Ө.Баярцэцэг
Хохирогчийн хууль ёсны төлөөлөгч Ч.Эрдэнэбат
132022.11.18
/Баасан/
10:00А.Төртөгс17.1-2.1
17.1-1
Б.ГантөгсА.ЗолзаяаТ.ӨсөхболдШүүгдэгчийн өмгөөлөгч Л.ЭрдэнэцэцэгХохирогч Д.Силмаа
Б.Есүхэй
142022.11.18
/Баасан/
13:00Э.Баасанжав10.1-1Б.Гантөгс
Т.Цэцэгмаа
Б.Мөнхзаяа
С.АззаяаБ.БатцоожЯллагдагчийн өмгөөлөгч Ж.ЭнхжаргалХохирогчийн өмгөөлөгч Б.Ганзориг
2022 ОНЫ 11 ДҮГЭЭ САРЫН 14-НИЙ ӨДРӨӨС 2022 ОНЫ 11 ДҮГЭЭР САРЫН 18-НЫ ӨДРҮҮДЭД ХИЙХ ШҮҮХ ХУРАЛДААНЫ ТОВ /нэмэлтээр/
д/дГариг
/сар,өдөр/
ЦагШүүгдэгчийн нэрЗүйл ангиШүүгчийн нэр, шүүх бүрэлдэхүүнНарийн бичгийн даргаУлсын яллагчӨмгөөлөгчХохирогч, иргэний нэхэмжлэгч, гэрч, төлөөлөгч, шинжээч
12022.11.14
/Даваа/
15:00М.Галсанпцунцаг11.6-1Т.ЦэцэгмааА.ЗолзаяаТ.Өсөхболд
Хохирогч
Ц.Лхамсүрэн
                                                                                                                                                                                                         
                                                                                                                                  шаблоны для dle 11.2
САЙТРУУ БУЦАХ

Хэвлэх заавал: CTRL+P гарын хослол даран хэвлэнэ.